Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу дошкільної освіти!

Сьогодення внесло корективи в освітянське життя та незмінним лишилося те, що усі ми маємо працювати заради наших дітей. Робота кожного наразі надзвичайно важлива. У стані війни діти дошкільного віку належать до найвразливішої категорії населення. Перебуваючи в небезпеці, в тривалому стресовому стані, дитина позбавлена нормальних умов для розвитку та освіти. Через відчуття тривоги, напруги, страху, невизначеності ускладнюється процес повноцінної соціалізації дитини.

В умовах дії воєнного стану в Україні дошкільний навчальний заклад організовує освітній процес в дистанційному форматі. Після закінчення дії воєнного стану в Україні дошкільний навчальний заклад відновить свою діяльність у звичному режимі.

В рік становлення незалежності нашої держави 26 червня 1991 року відкрив свої двері для малюків «Калиновий цвіт»

Наш дитячий садок

І вже багато років він гостинно приймає у своїх стінах дошкільнят та їх батьків. Сьогодні це сучасний заклад дошкільної освіти з власною історією та перспективою розвитку

За час роботи у закладі дошкільної освіти створено колектив однодумців, які вірно служать дитинству, пліч-о-пліч розв’язують складну проблему формування особистості, люблять свою справу, володіють високим рівнем розвитку комунікативних та організаторських нахилів, вміють чуйно, доброзичливо і терпляче ставитися до дітей

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.