The LEGO Foundation - ігрові онлайн-взаємодії для дошкільнят

Життя для дітей – це постійне пізнання нового, самовдосконалення, гра та розвага. Сучасні діти, які живуть у форматі online мають абсолютно новий тип мислення. Всім відомо, що діти дошкільного віку – природжені дослідники і винахідники. Ці закладені природою здібності найшвидше реалізовуються й удосконалюються під час роботи з матеріалом LEGO, який створює поживний ґрунт для гри, навчання, творчості, фантазії, розвиває критичне мислення, вміння вправлятися з проблемними завданнями, дозволяє малюкам втілити багато важливих ідей і розвинути необхідні у подальшому житті навички. Кольорові цеглинки LEGO дають змогу поєднати гру дитини з навчанням легко та невимушено та інтегрувати мовленнєвий, пізнавальний і соціально-комунікативний розвиток. Приєднуйтеся разом із дитиною та пориньте в світ дитинства!

Участь дітей, педагогів та батьків у Всеукраїнських фестивалях гри, навчання і натхнення Play Fest

/Files/images/Вариант8.jpg

/Files/images/2020 Успіх по-запорізькі.jpg

"Успіх по-запорізькі"