ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сайті нашого закладу дошкільної освіти!

Сьогоднішні українські реалії спонукають дорослих до переосмислення змісту багатьох категорій. Адже через війну наші діти перебувають у вкрай небезпечних для їхнього життя та здоров'я обставинах. Але попри це вони потребують повноцінного розвитку.

В умовах дії воєнного стану в Україні заклад дошкільної освіти продовжує організовувати освітній процес в дистанційному форматі. Взаємодія з родинами - важливий напрям діяльності закладу дошкільної освіти. В умовах дистанційної форми роботи батьки стають помічниками, асистентами та партнерами вихователів.

В рік становлення незалежності нашої держави 26 червня 1991 року відкрив свої двері для малюків «Калиновий цвіт»

І вже багато років він гостинно приймає у своїх стінах дошкільнят та їх батьків. Сьогодні це сучасний заклад дошкільної освіти з власною історією та перспективою розвитку

За час роботи у закладі дошкільної освіти створено колектив однодумців, які вірно служать дитинству, пліч-о-пліч розв’язують складну проблему формування особистості, люблять свою справу, володіють високим рівнем розвитку комунікативних та організаторських нахилів, вміють чуйно, доброзичливо ставитися до дітей

В закладі дошкільної освіти розташован

пункт незламності

/Files/images/ЗДО-№-55.jpeg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.